Kontaktinformation
Vägbeskrivning
Feedback
Vita Verita AB
Västra Rydsvägen 136
196 31 Kungsängen

Försäljningschef
Anna-Lena Weiss
Email: anna-lena.weiss@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 55
Mobil: 0708-885 886

VD
Anders Kumbrant
Email: anders.kumbrant@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 41
Mobil: 070-54 030 54

Marknadschef
Magnus Kumbrant
Email: magnus.kumbrant@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 43
Mobil: 0709-843999

Ekonomichef
Allan Sandzelius
Direkt: 08-551 096 44
Mobil: 0708-643 738

Avdelningschef mätteknik
Jan Karlsson
Email: jan.karlsson@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 47
Mobil: 0703-499 666

Produktspecialist - Renrum
Carina Eckhardt
Email: carina.eckhardt@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 46
Mobil: 0708-854 768

Produktspecialist -
Laboratorieförbrukning, Integra & Brady

Jennica Schärlin
Email: jennica.scharlin@vitaverita.com
Mobil: 0708-944 494

Produktspecialist -
Sjukvårdsprodukter & Brady

Kjersti Lillehagen
Email: kjersti.lillehagen@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 45
Mobil: 0738-002 666

Produktspecialist – Renrum & Integra
Petter Marthall
Email: petter.marthall@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 42
Mobil: 0738-440 900

IT
Stefan Sjövald
Email: stefan.sjovald@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 56
Mobil: 0709-720 738

Kundsupport/Innesäljare
Kjell Carlsson
Email: kjell.carlsson@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 48
Mobil: 0760-427 907

Mättekniker
Johan Byberger
Email: johan.byberger@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 54
Mobil: 0767-779 666

Mättekniker
Stefan Hoffrén
Email: stefan.hoffren@vitaverita.com Direkt: 08-551 096 53
Mobil: 0703-819 666

Inköp
Linus Kumbrant
Email: linus.kumbrant@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 51
Mobil: 0762-772 672

Lager/Distribution
Adam Karlsson
Email: adam.karlsson@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 52
Mobil: 0725-121 666

Lager
Dennis Berglund
Email: dennis.berglund@vitaverita.com






Om du vill beställa
Email: order@vitaverita.com
Telefon: 08-584 606 40 (vxl)
Fax: 08-584 606 49

Om du vill boka mättekniska tjänster
Email: service@vitaverita.com
Telefon: 08-584 606 40 (vxl)
Telefon: 08-551 096 47 (Jan Karlsson)

Om du vill ha information om Vita Veritas kvalitets- och miljöarbete
Email: anders.kumbrant@vitaverita.com
Direkt: 08-551 096 41
Mobil: 070-54 030 54

Om du ska skicka faktura till Vita Verita
Email: invoice@vitaverita.com
Adress:
Vita Verita AB
Västra Rydsvägen 136
196 31 Kungsängen
Orgnr: 556705-9943

Om du vill reklamera varor eller tjänster
Kontakta din kundansvarige eller referens som angivits på ordererkännande.
Om du är osäker på vem hos Vita Verita du ska kontakta så går det alltid
bra att ringa till växeln på: 08-584 606 40